Sprzedam: Lokal - handlowo-usługowy

Sprzedam

599 000 zł, 636 m2, Czechowice-Dziedzice - CZECHOWICE DZIEDZICE

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ.

Oferujemy do sprzedaży budynek w stanie surowym zamkniętym położonym w Czechowicach - Dziedzicach tuż obok trasy przelowej Katowice- Bielsko. 3 kondygnacyjny ( nielicząc przyziemia).
Powierzchnia działki 1095 m2 .
Budynek powstał w latach dziewięćdziesiątych, a planowana na 2010 modernizacja nie została zakończona, jednak przygotowano już projekt przebudowy, który to może być wykorzystany przez nowego właściciela. Wnętrze do indywidualnej aranżacji.
Budynek w dobrym stanie techniczym czeka na nowego inwestora. Doskonale może spełniać rolę budynku biurowego z pojedyńczymi biurami na wynajem, ale także idealnie nadaje się na siedzibę firmy. Dobra lokalizacja pozwala także na przeznaczenie obiektu na pensjonat lub mały hotel. Jego surowy stan pozwala zagospodarować go według własnych potrzeb.
Miejsce rewelacyjnie skomunikowane tuż przy głównej drodze, 10 minut od Bielska-Bialej i Pszczyny. Polecamy i zapraszamy do oględzin.
  • Sprzedam: Lokal - handlowo-usługowy
  • Sprzedam: Lokal - handlowo-usługowy
  • Sprzedam: Lokal - handlowo-usługowy

Dane kontaktowe

UNIDOM Nieruchomości

43-200 Pszczyna - CENTRUM
ul. Kopernika 3/14

tel. 668-817-716
www.unidom.mojelokum.pl

Formularz kontaktowy

Ilość wyświetleń: 37174
2005-2023 © UNIDOM Nieruchomości. Wszelkie prawa zastrzeżone. System dostarcza: mojelokum.pl - śląski serwis nieruchomości