UNIDOM Nieruchomości - www.unidom.mojelokum.pl

NOWA INWESTYCJA!
MIESZKANIA W PSZCZYNIE.
PROWIZJĘ PŁACI SPRZEDAJĄCY!

Inwestycja realizowana jest w Pszczynie w budynku IV kondygnacyjnym , wielorodzinnym, o charakterze mieszkalnym, posiadującym 67 lokali mieszkalnych o powierzchniach: od 28,79m2 do 79,84m2.

Cena za 1 m2 wynosi 4000 zł brutto mieszkania i obejmuje udział w wspólnym pomieszczeniu gospodarczym, znajdującym się na parterze budynku.
Cena gwarantowanego miejsca postojowego wynosi 7000 zł brutto.
Doskonała lokalizacja budynku – w okolicy pełna infrastruktura: sklepy, szkoła, przedszkole.
Przy realizacji inwestycji szczególny akcent położono na kwestie projektowe oraz jakość wykonania.
Rozpoczęcie budowy – kwiecień 2011 rok.
Termin oddania budynku – IV kwartał 2012 roku.
Budynek niepodpiwniczony.
W poziomie parteru dla dyspozycji lokatorów pomieszczenie gospodarcze.
Mieszkania z balkonami lub tarasami - wypłytkowanymi.
Na działce zaprojektowano budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego, segmentowego, 4-kondygnacyjnego wraz z: wewnętrznymi instalacjami sanitarnymi: wodno – kanalizacyjną, gazową, centralnego ogrzewania, wentylacji mechanicznej i wewnętrznymi instalacjami elektrycznymi wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną, tj. przebudową sieci wodociągowej, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, sieci cieplnej, sieci elektroenergetycznej, budową instalacji oświetlenia zewnętrznego, komunikacją wewnętrzną, miejscami postojowymi
Budynek będzie się składał z segmentów mieszkalnych, 7-klatkowych.
Segmenty będą posiadały niezależne przestronne wejścia i klatki schodowe.

STANDARD WYKOŃCZENIA MIESZKAŃ:

Drzwi wejściowe do mieszkań:
Drzwi panelowe o podwyższonej odporności na włamanie (2 klasy PN- ENV 1627:2006(U)), wzmocnione, wyposażone w wizjer i dwa zamki.
Stolarka okienna:
Okna PVC w kolorze „złoty dąb” bez parapetów wewnętrznych z nawietrzakami w systemie 5-komorowym o szerokości ramy 70 mm, współczynniku dźwiękochłonności Rw=30dB, przenikalności cieplnej szyb U=1,0, profili okien U=1,3, z możliwością rozszczelnienia; w zależności od pomieszczenia odpowiednio: jednoskrzydłowe uchylno – rozwieralne (UR), dwuskrzydłowe bez słupka (UR+R), drzwi balkonowe (R). Dodatkowo okna wyposażone w rolety antywłamaniowe (dotyczy tylko mieszkań na parterze)

Ściany:
Nośne – pustak ceramiczny o szerokości 25 cm i parametrach większych bądź równych:
wytrzymałość znormalizowana: 15 MPa,
współczynnik przenikania ciepła (U): 0,65 W/m2K,
współczynnik izolacyjności akustycznej RA1: 50 dB (ściany od strony klatek schodowych RA1= 54 dB)
Całość murowana na zaprawie marki M10.

Działowe – pustak ceramiczny o szerokości 8,5 cm murowany na zaprawie M10.
Wykończenie ścian: tynk cementowo-wapienny o grubości 1,5 cm lub tynk gipsowy, zagruntowany w zależności od pomieszczenia:
Łazienka: zaimpregnowane jednokrotnie środkiem przeciwwilgociowym,
Pozostałe pomieszczenia mieszkalne: malowane jednokrotnie białą farbą.
Pomieszczenie gospodarcze: tynk strukturalny do wysokości 150 cm + farba akrylowa.

Wykończenia sufitów:
Tynk cementowo-wapienny o grubości 1,5 cm lub tynk gipsowy, zagruntowany w zależności od pomieszczenia:
Łazienka: zaimpregnowane jednokrotnie środkiem przeciwwilgociowym,
Pozostałe pomieszczenia: malowane jednokrotnie białą farbą.
Pomieszczenie pomocnicze: Pomalowany trzykrotnie farbą akrylową w kolorze białym.

Wykończenie podłóg:
W lokalu mieszkalnym: szlichta cementowa o grubości 4 cm – do wykończenia przez użytkownika - według indywidualnego zapotrzebowania.
W pomieszczeniu technicznym: wylewka betonowa utwardzona powierzchniowo i zatarta na gładko.

Wykończenie balkonów i szpalet okiennych:
Podłoga balkonów wykończona płytkami gresowymi lub ceramicznymi (antypoślizgowe – mrozo i wodoodporne) montowanymi na kleju elastycznym, spoinowane spoiną elastyczną, przy ścianie wykończone cokołem wysokości 10 cm. Szpalety zewnętrzne okien i balkonów wykończone cienkowarstwowym barwionym tynkiem akrylowym lub boazerią drewnianą (w zależności od położenia mieszkania). Parapety zewnętrzne oraz obróbki blacharskie wykonane z blachy powlekanej. Balustrada balkonowa wykonana ze stali nierdzewnej.

Taras drewniany (dotyczy tylko wybranych mieszkań na parterze):
Taras o nawierzchni z desek drewnianych – ryflowanych, zaimpregnowany olejem do drewna, wykonany na podkonstrukcji drewnianej osadzonej na fundamencie betonowym.

Wykończenie korytarzy i klatek schodowych:
Podłogi na korytarzach wykończone płytkami gresowymi lub ceramicznymi układanymi na zaprawie elastycznej, cokoły z płytki gresowej lub ceramicznej do wysokości 10 cm. Nastopnice schodów wykonane z płytek gresowych lub ceramicznych antypoślizgowych. Policzki schodów wykończone farbą akrylową lub lateksową – łatwo zmywalną. Balustrady na klatkach schodowych wykonane ze stali nierdzewnej lub stalowe malowane proszkowo. Ściany korytarzy oraz klatek schodowych wykończone tynkiem strukturalnym (mozaikowym) do wysokości 150 cm, powyżej ściana malowana trzykrotnie dyspersyjną farbą akrylową w kolorze białym. Sufity na korytarzach oraz klatkach schodowych malowane trzykrotnie farbą akrylową. Oświetlenie korytarzy i klatek schodowych realizowane za pomocą lamp elektrycznych sterowanych włącznikami wykonanymi z tworzywa sztucznego (wraz z wyposażonych w żarówki energooszczędne oraz wyłączniki czasowe.
Pomiędzy korytarzem a przedsionkiem zainstalowane drzwi wykonane z aluminium - dwuskrzydłowe (90 cm + 30 cm), skrzydło o szerokości 30 cm wyposażone od wewnątrz w belkę antypaniczną. Drzwi jednoskrzydłowe (szer. 90 cm) wyposażone w samo-zamykacz olejowy wraz z odbojem, przeszklone szkłem bezpiecznym.

Instalacja wodno-kanalizacyjna (bez białego montażu):
Kanalizacja – rury z tworzyw sztucznych zakończona:
w łazience: podejściem do pionu o średnicy 110 mm,
w kuchni: podejściem do pionu o średnicy 75 mm,
Ścieki odprowadzane bezpośrednio do sieci kanalizacji miejskiej.

Woda zimna: podejścia z rur o średnicy 20 mm z tworzywa sztucznego do odbiorników w łazience i w kuchni zakończone zaślepką.
Woda ciepła: przygotowywana osobno na każde mieszkanie poprzez kocioł dwufunkcyjny (przyłącze pod kocioł zlokalizowane w łazience, na etapie deweloperskim bez dostawy i montażu kotła). Obieg wody ciepłej w mieszkaniu zrealizowany za pomocą wielowarstwowych rurek z tworzywa sztucznego prowadzonych w bruzdach wykonanych w ścianach. Rurki prowadzone od przyłącza pod kocioł do odbiorników na terenie mieszkania (zakończone zaślepką). Instalacja posiada licznik zużycia wody.

Instalacja deszczowa:
Grawitacyjne odprowadzanie wody z dachu budynku (bezpośrednio do kanalizacji deszczowe)j przy pomocy wypustów dachowych, sprzężonych z systemowymi rurami rynnowymi wykonanymi z PVC oraz rewizjami zamontowanymi na poziomie gruntu. Odprowadzenie wody deszczowej z parkingu bezpośrednio do kanalizacji, przy użyciu systemu odwodnień liniowych połączonych ze studzienkami kanalizacyjnymi.

Ogrzewanie:
Instalacja rozprowadzająca ciepłą wodę w lokalu, poprowadzona od przyłącza na kocioł dwufunkcyjny do miejsc na grzejniki konwektorowe (na etapie deweloperskim bez dostawy oraz montażu grzejników i kotła c.o.). Ogrzewanie pomieszczeń pomocniczych realizowane za pomocą grzejników elektrycznych.

Instalacja gazowa:
Wykonana z rur stalowych czarnych – bezszwowych gat. R lub R35, poprowadzona do przyłącza na kocioł dwufunkcyjny. Zabezpieczona antykorozyjnie poprzez nałożenie pokrycia malarskiego N1-L/U-AP wg BN-76/8076-05, warstwa wierzchnia malowana na żółto zgodnie z PN-70/H-01270/01.System odprowadzania spalin typu Schiedel Quatro (przystosowany do piecyków gazowych z zamkniętą komorą spalania). Instalacja posiada licznik zużycia gazu.

Instalacja elektryczna:
W mieszkaniu zainstalowana zostanie tablica z bezpiecznikami oraz licznik prądu. Okablowanie w lokalu mieszkalnym zostanie poprowadzone podtynkowo i zakończone w sposób następujący:
Wypust kablowy 400 V zakończony puszką dla kuchni elektrycznej,
Wypust kablowy 230 V zakończony puszką dla dzwonka,
Wypust kablowy 230 V z rezerwą kabla dla kotła,
Wypust kablowy 230 V zakończony puszką ogólnego przeznaczenia,
Wypust kablowy 230 V/ IP44 zakończony puszką w kuchni i łazience.

W pomieszczeniu technicznym: wypust kablowy 230 V zakończony puszką ogólnego przeznaczenia.

Instalacja odgromowa:
Realizowana poprzez umieszczoną na dachu siatkę (z drutu Fe/Zn 8 mm) zwodów poziomych i pionowych, połączonych za pomocą drutów biegnących po elewacji budynku z uziomem zakopanym w odległości 1 m od obrysu budynku na głębokości 1 m, wykonanym z płaskownika Fe/Zn o przekroju 30 x 4 mm połączonego ze zbrojeniem fundamentów.

Instalacja telefoniczna:
Instalacja podtynkowa zakończona wypustem z rezerwą kabla na wykonanie gniazda telefonicznego umożliwiającego podłączenie do Internetu. Kabel podłączony do centralki telefonicznej znajdującej się na klatce schodowej.

Instalacja telewizyjna:
W mieszkaniu znajdować się będzie jedno gniazdo kabla koncentrycznego poprowadzonego do anteny zbiorczej umieszczonej na dachu budynku.

Instalacja domofonowa:
W mieszkaniu zainstalowany zostanie aparat umożliwiający obsługę domofonu - unifon.

Instalacja sygnalizacji włamania:
W mieszkaniu zostanie wykonane okablowanie przewodem sygnałowym YTDY 6x0,5 (instalacja podtynkowa. Instalacja osprzętu alarmowego – w gestii użytkownika lokalu.

Wentylacja grawitacyjna:
Realizowana za pomocą przewodów wentylacyjnych wykonanych z pustaka ceramicznego wentylacyjnego o wymiarach 19 x 19 cm, omurowanych pustakiem ceramicznym grubości 8,5 cm. W łazience wykonany niezależny pion wentylacji grawitacyjnej. W kuchni wykonane dwa niezależne piony wentylacyjne, z czego jeden przeznaczony na wpięcie okapu kuchennego. Wszystkie mieszkania na czwartej kondygnacji wyposażone w wentylacje mechaniczną realizowaną przez hybrydowe nasady kominowe. Wentylacja pomieszczeń technicznych realizowana przez instalację mechaniczną wyciągową, zabudowaną w stolarce okiennej. Wentylowanie klatek schodowych poprzez otwór wywiewny o przekroju 200 cm2 znajdujący się w ich górnej części (zgodnie z PN-83/B-03430/Az3).

Wszystkie użyte do budowy materiały posiadają stosowne atesty i aprobaty techniczne. Całość prac wykonana jest zgodnie z obowiązującymi normami. Na wszystkie prace objęte umową firma udziela pełnej 3 – letniej gwarancji.

MIESZKANIA SPRZEDAWANE SĄ W STANIE DEWELOPERSKIM
Teren wokół budynku zagospodarowany.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy Hanna Szafarczyk nr licencji 12190.
Oferujemy możliwość atrakcyjnego skredytowania zakupu tej nieruchomości kredytami wiodących banków - liderów na rynku kredytów mieszkaniowych.
Oferujemy możliwość atrakcyjnego skredytowania zakupu tej nieruchomości kredytami wiodących banków - liderów na rynku kredytów mieszkaniowych.
Firma nasza jest przedstawicielem MONEY EXPERT - doradców finansowych co daje Państwu możliwość uzyskania pomocy w wyborze optymalnej oferty kredytowej . Nieodpłatnie przygotowujemy wszystkie niezbędne dokumenty, doprowadzając do podpisania umowy między bankiem a klientem.
Szczegółowych informacji udzielają pracownicy naszego biura.

POLECAMY!!!

2005-2024 © UNIDOM Nieruchomości. Wszelkie prawa zastrzeżone. System dostarcza: mojelokum.pl - śląski serwis nieruchomości